Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Nové Hrady > Penzion Tereziiny Lázničky

Penzion Tereziiny Lázničky

Nové Hrady


Penzion Tereziiny Lázničky
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Nechte se pozvat na prohlídku našeho nově zrekonstruovaného pensionu Tereziiny lázničky a kraje, v němž se pension nachází, oplývajícího množstvím a rozmanitostí přírodních krás, historických památek i technických zajímavostí.

Náš pension leží na česko-rakouských hranicích cca 1 km od Nových Hradů a svým hostům nabízí příjemné prostředí někdejšího šlechtického sídla rodu Buquoyů, ubytování ve stylově zařízených pokojích, speciality české kuchyně, vyhlášené v celém okolí, a prvotřídní služby naší masérky,Martiny Dolanské.

Nechte se rozmazlovat naším ochotným a milým personálem, nechte na sebe působit blahodárné ticho okolní nádherné přírody. Objevte její malebná zákoutí a nevšední krásu. Jen kousek od penzionu je přírodní Kneipovací místo. Novohradsko právem patří mezi vůbec nejkrásnější místa České republiky a Vy byste si jeho návštěvu rozhodně neměli nechat ujít.

Vyberte si některý z našich nově rekonstruovaných pokojů a přijeďte si k nám odpočinout od každodenních starostí a shonu a načerpat novou energii. Postaráme se o Vaše blaho a pohodlí a připravíme Vám nevšední a neopakovatelný zážitek, na který budete dlouho a rádi vzpomínat.

Verpflegung:

Restaurace je otevřena každý den od 10:00h.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz