Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Petříkov > Červené Blato

Červené Blato

Petříkov


Červené Blato
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Vkusně zrekonstruovaný penzion s restaurací.Penzion se nachází cca 200m od přírodní rezervace "Červené blato".Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem a mají vlastní soc. zařízení.V areálu je stylová restaurace a příjemné venkovní posezení na terase.Oplocený komplex s trampolínou, klouzačkou,atd. vhodný pro rodiny s dětmi.Penzion leží v srdci cyklotras,které křižují celou Třeboňskou pánev.Okolní lesy jsou rájem houbařů.Nezapomenutelné koupání nabízí nedaleké Suchdolské pískovny.

Lage:

Díky výhodné poloze penzionu se snadno dostanete k množství turistických a cyklistických kras, do houbařského ráje Petříkovské oblasti, ke koupání v pískovnách i do lázní v Třeboni. Rybáře potěší blízké Novohradské rybníky, milovníkům zimních sportů stačí překročit hranice do rakouského střediska Harmanschlag.

Unterkunft:

 

Disponujeme maximální ubytovací kapacitou 44 lůžek ve dvou-,tří-, čtyř- a pětilůžkových pokojích s přistýlkami. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí se satelitním příjmem.Parkováním auta v zabezpečeném objektu penzionu.Pro kola uzamyk.kolárna.

Verpflegung:

Součástí penzionu je restaurace v mysliveckém stylu.

 

Restaurace

 

příjemné posezení v restauraci v mysliveckém stylu naše restaurace je také vhodná pro pořádání slavnostních příležitostí jako jsou např. svatby, oslavy, obchodní akce atp. kapacita restaurace je 55míst + posezení na terase. hotová jídla; točené pivo: Budvar

 

 www.cerveneblato.cz

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz