Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Písek > Hotel BIOGRAF

Hotel Biograf

Písek


Hotel Biograf
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Stylový hotel Biograf nabízí ubytování ve 48 moderně zařízených pokojích ve dvou budovách. V hlavní budově je 26 pokojů, z toho 2 pokoje jsou bezbariérové a některé s možností přistýlky a minibarem. V klimatizované budově, uvedené do provozu v dubnu 2009, je 22 pokojů.

Unterkunft:

Součástí všech pokojů je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem nebo vanou a fénem. Samozřejmostí je televizor se satelitním příjmem, telefon a také možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu. Vstup do pokojů moderního hotelu Biograf je zajištěn přes čipové karty.

Verpflegung:

Nedílnou součástí hotelu Biograf je moderní nekuřácká restaurace Malkus s kapacitou 58 osob a výběrem čerstvých sezónních pokrmů nejenom české kuchyně. Samozřejmostí je také výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Součástí restaurace je salónek pro 15 osob. V hotelu se nachází i kuřácká kavárna s barem pro 23 osob. Hotel Biograf na přání pořádá svatební hostiny, rauty, rodinné oslavy, promoce nebo firemní večírky a zajišťuje cateringové služby. Pro pořádání konferenčních setkání má moderní hotel k dispozici 2 kompletně technicky zařízené konferenční místnosti. Větší společenské akce je možné pořádat v restauraci Červený ovčín v areálu Prácheňského golfového klubu Kestřany s kapacitou 80 osob, kterou provozuje hotel Biograf.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz