Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Písek > INTERHOTEL AMERICA ****

INTERHOTEL AMERICA ****

Písek


INTERHOTEL AMERICA ****
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Užijte si krásnou a pohodovou dovolenou nebo jen krátký pobyt v klidové zóně přímo na úpatí Píseckých hor s nádherným panoramatickým výhledem na město Písek. Nově rekonstruovaný INTERHOTEL AMERICA je vhodným místem pro rodinné a wellness pobyty, oslavy, svatby, firemní prezentace, školení a semináře, sportovní soustředění. Díky poloze je vhodný pro pěší turistiku, cykloturistiku, rybaření, myslivost atp. Hotel poskytuje ucelený komplex služeb pro nejširší domácí i zahraniční veřejnost - nekuřácká restaurace s výbornou kuchyní, bar, zimní zahrada, vinárna s disco parketem. Wellness centrum - vnitřní bazén s protiproudem, barem a letní terasou, sauna pro 10 osob s odpočívárnou, posilovna, masáže.
Lage:Písek - brána do Jížních Čech Díky poloze je hotel vhodný pro pěší turistiku, cykloturistiku, rybaření, myslivost atp. U hotelu vede cyklostezka a turistické značení, cca. 500 m se nacházejí rybníky, nedaleko je dětské hřiště, obora daňků a muflonů a další turistické zajímavosti.
Unterkunft:Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem či vanou, toaletou, LCD televizorem se satelitním příjmem, fénem, minibarem, terasou a zdarma přístupem na internet. Hlídané parkoviště zdarma.
Verpflegung:Příjemná nekuřácká restaurace s nádherným panoramatických výhledem na město Písek propojena s barem a zimní zahradou. Výborná česka i mezinárodní kuchyně s večerním menu od 89,- Kč. Možnost pronájmu prostor restaurace, salonku, vinárny s disco parketem pro realizaci seminářů, tréninků, oslav, svateb, koncertů a jiných akcí Akceptujeme jídelní poukazy© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz