Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Putim > Penzion Putim

penzion Putim

Putim


penzion Putim
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion je umístěn v obci Putim, která se nachází nedaleko královského města Písku v Jižních Čechách. Penzion Putim nabízí pět dvoulůžkových pokojů a jeden pokoj čtyřlůžkový. Pokoje jsou vybaveny kvalitními postelemi hotelového typu, televizí a internetem, který je dostupný přes síť WIFI. 

K ubytování jsme schopni zabezpečit i snídani, která je podávána formou výběru ze tří nabízených menu. Čas podávání snídaně je individuální a záleží na domluvě. Pro případné zájemce je možné si objednat polopenzi, popřípadě plnou penzi v naší restauraci.

Lage:

Putim je malá víska uprostřed luk, lesů a rybníků. Proslulá je nejen svou historií, literární prezentací, ale i tradičními podzimními výlovy Podkostelního rybníka, spojenými s oslavami. V okolí najdete několik cyklostezek, vedoucích lesem, po polních cestách a po silnicích. Nedaleko tudy protékají a setkávají se dvě známé jihočeské řeky Otava a Blanice. Otava je vhodná ke splouvání jak na kánoích, tak na raftech.

Unterkunft:

Dvoulůžkové pokoje mají vlastní WC, sprchový kout, umyvadlo, klozet a fén. V apartmánu je WC, bidet, vana, velké umyvadlo, klozet a fén. Na každém pokoji je psací stůl se židlí, křeslo, kufrbox, věšáková stěna, šatní skříň, TV a WIFI internet.

Verpflegung:

Stravování je zabezpečeno v objektu penzionu, kde provozujeme restauraci. K mání jsou točená piva z pivovaru Krušovice, a to 11° Mušketýr, 12° a sezónní piva dle nabídky, jako například speciál 14° Březňák nebo nefiltrované pšeničné pivo. Restaurace má i venkovní posezení na předzahrádce nebo v altánu s grilem a výčepem. Kromě klasického posezení jsme schopni uspořádat v naší restauraci a venkovním příslušenství s grilem rodinné oslavy, svatby, firemní večírek a teambuilding, školní sraz, školní večírek a další společenské akce.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz