Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Stachy > Hotel Rohanov

Hotel Rohanov

Stachy


Hotel Rohanov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Areál hotelu se najdete v klidné malebné vesničce jménem Lhota nad Rohanovem v šumavském podhůří na východním svahu hory Javorník (1.065 m n.m.) v těsném sousedství lesů, vyhlídek a turistických stezek (v zimě udržovaných běžeckých tras a lyž. vleků) stranou od většího turistického ruchu v oblasti, která je vyhledávaná k ozdravným pobytům díky svému čistému vzduchu a prostředí.

V rekreačním areálu Hotelu Rohanov si můžete vybrat ubytování v 2 - 4 lůžkových pokojích, nebo vybavených chatkách pro 5 osob. K dispozici je též rodinné apartmány pro 5 - 9 osob.

Hotel nabízí podmínky vhodné pro sportovní soustředění, školení, vzdělávací a jiné kurzy, nebo jako základnu pro školní i rodinné výlety po Šumavě a jejím okolí. Velký areál hotelu je plný zeleně, ve kterém můžete relaxovat a nabírat nové síly. Multifunkční hřiště umožní aktivní sportovní vyžití.

Lage:

Malebné okolí hotelu a celého šumavského podhůří. V blízkosti velké množství lesů, turistických a běžeckých tras. Dostupnost lyžařských vleků (2 - 15 km).

Unterkunft:

2 - 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením - WC,umyvadlo, sprchový kout.

1 - 3 lůžkové pokoje se sociálním zařízením na chodbě.

Rodinné apartmány pro 5 - 9 osob.

10 bungalovů s 5 lůžky - WC, sprcha, elektrické topení.

Verpflegung:

Provozní doba resraurace je 8,00 - 20,00. Zaměřeno na českou kuchyni, regionální a čerstvé potraviny.

Možnost grilování a otevřeného ohniště.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz