Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

Pension 325 Tábor

Tábor


Pension 325 Tábor
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Nabízíme Vám ubytování v našem novém a luxusně vybaveném Pensionu, který se nachází v krásné klidné vilové čtvrti nedaleko centra. Z pokojů je překrásný výhled na přírodu, na kloktský klášter a na historickou část starého města.

Pro naše hosty jsou k dispozici 2 garáže, parkoviště pro 3 auta, velká moderně vybavená kuchyně, internet zdarma (možnost připojení vlastního počítače v pokojích přes wi-fi). Každý pokoj má své sociální vybavení a apartmány mají i kuchyni.

Sociální zařízení na každém pokoji. Chráněné parkoviště pro 3 auta Wi-fi připojení k internetu zdarma na každém pokoji. Velká, moderně a plně vybavená kuchyně + další samostatné kuchyně v apartmánech. Restaurace s dobrou kuchyní vzdálena 350 metrů od pensionu Blízko jak do přírody, tak do centra

Pension nabízí posezení u krbu. Kromě již zmíněného kláštera je v blízkosti nejen centrum, ale i lesy, řeka Lužnice, nákupní centrum, restaurace, zimní stadion, plavecký stadion, rybník Jordán, nemocnice a taneční sál Milenium, kde se pořádají plesy, diskotéky a jiné společenské události.

Lage:

Klokotský klášter s křížovou cestou, Žižkovo náměstní s hustiským muzeem, podzemní chodby, kostelní vyhlídková věž, věž Kotnov s vyhlídkou, řeka Lužnice s překrásným okolím, Jordán (nejstarší evropská přehrada) - možnost koupání, plavecký stadion, venkovní bazén, botanická zahrada, divadlo Oskara Nedbala, vyhlídkové lety nad Táborem. V letních měsících tzv. Táborské kulturní léto, které nabízí mnoho koncertů a divadelních představení.

Unterkunft:

Jednolůžkový pokoj plně vybaven, se sprchou a WC. Dvoulůžkový pokoj plně vybaven. Se sprchou a WC. Z okna výhled na panorama starého města. Apartmán pro 1-4 osoby plně vybaven, se sprchou a WC. Z balkónu je překrásný výhled klokotský klášter a panorama starého města. Dvoulůžkový pokoj plně vybaven, s balkónem, z kterého je krásný výhled na panorama starého města a klokotský klášter. Podkrovní apartmán pro 1 - 4 osoby. Koupelna s vanou a WC.

Verpflegung:

Velká, moderně a plně vybavená kuchyně + další samostatné kuchyně v apartmánech Restaurace s dobrou kuchyní vzdálena 150 metrů od pensionu 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz