Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Tábor > Pension DÁŠA

Pension DÁŠA

Tábor


Pension DÁŠA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Nabízíme Vám ubytování v rodinném pensionu DÁŠA, který se nachází v blízkosti historického censtra města Tábora, kousek od autobusového i vlakového nádraží.

Pension má dvoulůžkové, třílůžkové pokoje i s možností dvou přistýlek. Každý pokoj i dva apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením buď s vanou nebo se sprchou a WC. K dispozici je na celém pensionu připojení na internet pomocí WI-FI zdarma pro ubytované hosty.

Součástí pensionu je sauna a též masáže v suterénu pensionu. V přízemí našeho pensionu je vlastní recepce se společenskou místností a barem, kde podáváme ubytovaným hostům snídaně podle Vašeho přání.

Parkování je možné ve dvoře pensionu za zavřenými dveřmi pensionu u zahrady, kde je zejména v letních měsících příjemné posezení ve stínu, dětským pískovištěm, ohništěm a přístřeškem pro grilování nebo zahradní párty.

Jelikož se pension nachází poblíž centra, je zde i spousta restaurací na obědy nebo večeře, nedaleko je i posilovna, ricochet, solária, bowling a další kulturní vyžití.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz