Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Tábor > Penzion Kostnický dům

Penzion Kostnický dům

Tábor


Penzion Kostnický dům
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Kostnický dům, který se nachází přímo v centru Tábora necelých 50 metrů od Žižkova náměstí, nabízí ubytování v historické barokní budově ve dvoulůžkových pokojích nebo jednom rodinném studiu.

Penzion disponuje 7 nově rekonstruovanými pokoji v kategoriích jako Standard, Comfort, Deluxe. V budově se nachází také stylová kavárna. V celém penzionu je k dispozici bezdrátové Wi-Fi připojení.

Unterkunft:

V prvním patře je chlouba celého penzionu, romantický pokoj s vanou umístěnou přímo v místnosti, velkou postelí a luxusní koupelnou se sprchou. Druhé apartmá na tomto patře je rodinné, je zde možné ubytovat až 6 osob, skládá se ze dvou samostatných místností, kdy jedna je situována do tiché Střelnické ulice, druhá do sice hlučnější, ale nejkrásnější Pražské ulice. Koupelna a záchod jsou samostatné, v koupelně je sprcha.

V druhém patře jsou do Střelnické ulice situovány 2 pokoje, oba mají koupelny se sprchou. Do Pražské ulice směřuje velký "business" pokoj, s pracovním koutem, manželskou postelí a možností ubytování dalších 2 osob. Koupelna a záchod jsou samostatné, v koupelně je vana.

Ve třetím jsou malé "economy" pokoje, milé a umístěné přímo ve špičce střechy. Z okna je výhled na rozmanitě krásné střechy starých táborských domů a oba pokoje mají malou koupelnu s WC a sprchou.

Verpflegung:

Gastronomická část kavárny nabízí každý den je na výběr z deseti druhů slaných a sladkých koláčů s různými náplněmi, chlebíčky a toasty s netradičními pomazánkami a 2 druhy salátů. Protože je kavárna zaměřena na snídaně, je zde na výběr i ze čtyř druhů teplých snídaní. Samozřejmostí je vinný lístek (ale i rozlévaná vína), italská káva Manuel a domácí šťávy a koktejly.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz