Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Třeboň > Apartmány Na Seníku

Apartmány Na Seníku

Třeboň


Apartmány Na Seníku
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Apartmány Na Seníku – to je komfortní ubytování v Třeboni v malebné jihočeské krajině. V klidné rekreační lokalitě lázeňského města nabízíme k pronájmu prostorné a moderně vybavené apartmány nacházející se jen pár kroků od centra města. Ubytování v Třeboni vhodné jak pro rodiny s dětmi a páry, tak pro skupiny přátel a jiné kolektivy. Celý objekt prošel kompletní a citlivou rekonstrukcí v roce 2010. Naším cílem bylo harmonicky propojit moderní design apartmánů a tradiční pojetí celé budovy, která se nachází v blízkosti mokrých luk posetých desítkami seníků.

Lage:

Třeboň je v létě ideálním místem, kam vyrazit na kola nebo za koupáním v nedalekých pískovnách. Milovníky zimních sportů jistě potěší možnost bežkaření po rozsáhlých třeboňských loukách a bruslení na novém zimním stadionu. Rozhodně byste neměli vynechat návštěvu třeboňského zámku, pivovaru nebo Schwarzenberské hrobky a projít se po hrázi rybníka Svět, jednoho z našich největších rybníků.

Unterkunft:

K dispozici je celkem osm moderně zařízených apartmánů 2+kk s kapacitou dvou až čtyř lůžek a dvou přistýlek; a jedna garsoniéra s kapacitou dvou lůžek a jedné přistýlky. Každý apartmán je moderně vybaven a nechybí zde Wi-Fi internetové připojení nebo LCD televize. Kuchyně je vybavená lednicí, sklokeramickou deskou s dvěma plotýnkami, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. V koupelnách je vana nebo sprchový kout. Apartmány jsou barevně laděny do fialové, červené nebo zelené barvy.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz