Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Třeboň > Hotel Bílý Koníček

Hotel Bílý Koníček

Třeboň


Hotel Bílý Koníček
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Jedna z nejstarších budov města Třeboně, hotel Bílý koníček, sídlí v dolní polovině Masarykova náměstí. Renesanční stavba je oblíbená destinace pro svoji typickou vnější architekturu, zejména ochozy s fortifikačními prvky, s mnoha klíčovými střílnami. Hotel Bílý koníček, dříve "Hotel U Koníčka" byl původně vystavěn jako lovecký zámek rodu Rožmberků, kolem roku 1544.

Pro ubytované hosty je připraveno parkování  za poplatek 100 Kč/den na našem parkovišti ve dvoře (nutná je telefonická rezervace s časovým předstihem), cena za ubytování zahrnuje snídani formou švédských stolů, na kterých najdete vše pro příjemné a chutné probuzení. Jako bonus pro naše zákazníky nabízíme prodej voucherů na jednu návštěvu ve wellness a aquaparku lázní Aurora s výraznými slevami.

Verpflegung:

Uvnitř tohoto objektu najdete recepci, která je otevřena denně od 8 do 17 hodin, můžete ochutnat mnoho tradičních i moderních specialit české kuchyně na naší restauraci, která nabízí příjemné posezení pro 50 lidí, nekuřácký salonek pro 20 lidí, bohatě zásoben je i hotelový bar.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz