Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Týn nad Vltavou > Pod kostelem

Pod kostelem

Týn nad Vltavou


Pod kostelem
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung: Penzion Pod Kostelem Vám nabízí stylové ubytování v 5 dvoulůžkových a 1 trojlůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem venkovského stylu, samozřejmostí je sociální zařízení a TV, pro Vaše pohodlí při delších pobytech je k dispozici minilednice.

Přímo před objektem se nachází vlastní parkoviště.Nově je v penzionu zřízena kuchyňka s lednicí ,rychlovarnou konvici,mirovlnou troubou a dvouplotýnkovým vařičem. V penzionu se můžete bezplatně připojit k internetu.

Lage:Přímo na adrese penzionu je sídlo místního golfového klubu, po domluvě Vám zde zajistí výuku i instruktora. V Týně nad Vltavou je k dispozici cvičná louka, kde si mohou zájemci natrénovat hru a golfové švihy. Golfové hřiště je v Bechyni (9 jamek) a v Hluboké nad Vltavou (9 jamek).

V létě se na řece provozují vodní sporty, je možné rybaření. Podél řeky vede cyklistická trasa. V zimě je možné běžkování.

Verpflegung:Součástí Penzionu Pod Kostelem je též restaurace a vinný sklep.

Snídani je po dohodě s personálem možné připravit ve vinotéce, která je součástí penzionu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz