Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihočeský > Vyšší Brod > Penzion Herbertov

Penzion Herbertov

Vyšší Brod


Penzion Herbertov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Celoročně provozovaný penzion Herbertov nabízí ubytování v jižních Čechách v blízkosti městečka Vyšší Brod, u břehu řeky Vltavy, ve vzdálenosti cca 10 km od Lipenského jezera.

Penzion Herbertov disponuje ubytováním ve dvou a třílůžkových pokojích, a čtyřlůžkových a pětilůžkových apartmánech vhodných pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC. V každém podlaží penzionu je k dispozici malá kuchyňka vybavená lednicí, vařičem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. K dispozici je společenská místnost – herna s televizorem. Pro firemní akceje areál vybaven přednáškovým sálem pro 40 osob. Velmi oblíbené mezi našimi hosty je ubytování v samostatných chatkách, které je možné využívat mimo nejchladnější období roku. Všechny chatky mají dvě ložnice až pro 5 osob, a jsou ve dvou kategoriích. Vyšší kategorie disponuje samostatným WC a umyvadlem s tekoucí studenou vodou a topením elektrickými přímotopy, ve všech je lednice a vařič. V hlavní budově je pro hosty k dispozici umývárna, sprchy a WC.

Areál penzionu Herbertov je vybaven kurty pro tenis, volejbal, basketbal apod. Pro zabavení nejmenších dětí máme pískoviště a různé atrakce. Pro milovníky grilování je k dispozici ohniště. Celý areál je uzavřený uprostřed přírody, čímž zajišťuje ideální podmínky pro trávení klidné dovolené. Parkování vozidel hostů je bezplatné na vlastním parkovišti. Samozřejmostí je vysokorychlostní Wi-Fi připojení.

Penzion se nachází v ideální lokalitě pro trávení aktivní dovolené ve všech ročních obdobích v blízkosti lipenského jezera. V okolí se nalézá mnoho historických a technických památek (např.klášter Vyšší Brod, hrad Rožmberk, Český Krumlov). Nedaleká Lipenská přehrada nabízí velké množství různých zajímavých zážitků a atrakcí.

V zimních měsících lze využít služeb nedalekých lyžařských areálů buď na Lipně, nebo v rakouském středisku Sternstein. Oba areály jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Po lyžování lze navštívit aquaparky (Lipno, Frymburk). Po zamrznutí vodní hladiny lipenského jezera je možné bruslení na nejdelší udržované přírodní bruslařské dráze v ČR.

Výhodou našeho penzionu Herbertov je jeho umístění v klidné lokalitě, s okolní různorodou nabídkou sportovních rekreačních aktivit a příznivé ceny.

Celková kapacita areálu je 100 lůžek, z toho 55 lůžek v hlavní budově a 45 lůžek v chatičkách.

Verpflegung:

Našim hostům nabízíme stravování formou snídaně, polopenze či plné penze dle vlastního výběru, ve večerních hodinách lze navštívit bar.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz