Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Blansko > apartments sedlak

apartments sedlak

Blansko


apartments sedlak
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Apartmánová vila Apartments Sedlák se nachází na velmi klidném místě v oddychové zóně města Blanska v blízkosti místního zámku a .
Apartments Sedlák nabízí 7 stylových a moderně vybavených apartmánů různé velikosti. Apartmány jsou ideální pro velmi klidný pobyt náročných návštěvníků, kteří mají k dispozici přímo v místě ubytování možnosti slunění na zahradě a rekreačních míčových, resp. jiných her.
Všechny apartmány mají vlastní plně vybavenou kuchyni s jídelnou, ložnice jsou velice prostorné s přímým napojením na vlastní koupelnu a WC. v objektu je k dispozici bezplatné internetové wi-fi. Parkování Vašeho auta je možné bezplatně před budovou na vlastním pozemku a nebo v těsné blízkosti na neprůjezdné ulici. V okruhu 300-800 m od apartmánů se nachází vše k Vašemu pobytu - lázně, obchody, infocentrum, banky - prostě centrum města.  V případě lékařské potřeby je v dohledové vzdálenosti nemocnice s veškerým vybavením. 

Lage:

Objekt s apatrmány je situován v blízkosti centra města ve velice klidné, až venkovské atmosfeře, kolem objektu pouze zurčí potok. V okruhu cca 300 m se nachází vyhlášená rekreační zóna města s malou přehradou,v centru města je řada restaurací s vynikajícím pivem, jeskyně jsou světoznámé a jsou cca 7 km od Vašeho apartmá.

Unterkunft:

apartmány jsou provedeny jako samostatné byty 1+1, nebo 2+1, vžy mají vlastní  kuchyňku, prostorné pokoje, vlastní sociální zařízení s vanou ( jeden apartmán má pouze sprchu ), parkování na místě u domu na vlastním pozemku. Náhled na dispoziční provedení jednotlivých apartmánů a podrobný popis viz ww stránky   WWW.SEDLAK.INFO

Verpflegung:

Každý jednotlivý apartmán disponuje soukromou  vybavenou kuchyňkou k zajištění vlastního stravování. Nejbližší restaurace je pak cca 150 m
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz