Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Boskovice > Penzion v Židovské čtvrti

Penzion v Židovské čtvrti

Boskovice


Penzion v Židovské čtvrti
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion v Židovské čtvrti se nachází v krásném prostředí židovského města, v blízkosti boskovického hradu a zámku. Je ideálním místem pro trávení aktivní dovolené, jelikož za přijatelnou cenu nabízí ubytování přímo v centru města, kde návštěvník může využít příjemné prostředí restaurací, kaváren, obchodů, navštívit muzeum, divadlo, kino, letní kino, galerii,...

Příjemné posezení zajištěno v hostinci U Rudyho v sousedním domě s možností celodenního stravování nebo polopenze. Stylová hospůdka U Rudyho v židovské čtvrti v Boskovicích s domácí atmosférou rodinného podniku s výbornou tradiční českou a moravskou kuchyní. V jídelníčku najdete klasická česká jídla a nezapomínáme ani na ty, co nejedí maso. U Rudyho Vám zajistíme oslavy narozenin, firemní večírky, svatby, maturitní večírky, víkendové a sezónní kulinářské akce. 

Nabízíme ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích (jeden s balkonem) a čtyřech třílůžkových pokojích (jeden s balkonem). Všechny pokoje mají vlastní socialní zařízení. Jeden pokoj je bezbariérový. Hostům penzionu je k dispozici společenská místnost s televizí a malým kuchyňským koutem (mikrovlná trouba, varná konvice), venkovní posezení za penzionem, místnost na úschovu kol. Parkování je zajištěné. 

Lage:

Pokud se od nás půjdete projít, máte možnost zavítat do několika památkových míst, jako je například boskovické muzeum, boskovický zámek, židovský hřbitov, synagoga Maior a další a další. Nebo naopak zavítat z Vašeho výletu přímo k nám.  Westernové městečko s Lanovým centrem najdete ve vzdálenosti cca 2 km. Golfové hřiště Kořenec a pískovcovou jeskyni blanických rytířů najdete 15 km od hotelu. Brno je vzdálené 40 km a do lyžařského areálu Olešnice dojedete za 20 minut. Během 10 minut dojdete ke krytému bazénu s lázněmi. 

Unterkunft:

Penzion nabízí ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích (jeden s balkonem) a čtyřech třílůžkových pokojích (jeden s balkonem). Všechny pokoje mají vlastní socialní zařízení.

Verpflegung:

Stylová hospůdka v židovské čtvrti v Boskovicích s domácí atmosférou rodinného podniku s výbornou tradiční českou a moravskou kuchyní. V jídelníčku najdete klasická česká jídla a nezapomínáme ani na ty, co nejedí maso. Pořádáme oslavy narozenin, firemní večírky, svatby, maturitní večírky, víkendové a sezónní kulinářské akce.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz