Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Břeclav > Pension U MICHLŮ

Pension U MICHLŮ

Břeclav


Pension U MICHLŮ
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Náš penzion se nachází v klidné části Břeclavi s výhledem na řeku a les. Kapacita penzionu s přistýlkami je 56 lůžek. Pokoje jsou vybaveny lednicí, televizorem, telefonem a soc. zřízením. V budově je umístěna i restaurace, která je dělena na kuřáckou a nekuřáckou část, v letní sezóně k ní přiléhá i zahrádka s barem.
Lage:Krásné a klidné prostředí, na okraji přírody.
Unterkunft:Celkem je na penzionu 18 pokojů. 13 pokojů je se soc. zařízením a plně vybavených a 5 pokojů bez soc. zařízení na pokoji, kde je soc. zařízení společné pro těchto 5 pokojů přes chodbu. Jinak TV, wi-fi připojení a telefon mají všechny pokoje. VELIKOST POKOJŮ: 1x pětilůžkový pokoj se soc. zařízením na pokoji 4x čtyřlůžkový pokoj se soc. zařízením na pokoji 7x třílůžkový pokoj se soc. zařízením na pokoji 1x dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením na pokoji 1x dvoulůžkov pokoj se sprchovým koutem, WC přes chodbu na patře 3x dvoulůžkový pokoj bez soc. zařízení na pokoji, vše přes chodbu 1x jednolůžkový pokoj bez soc. zařízení na pokoji, vše přes chodbu - všechny tyto pokje jsou účtovány dle jejich obsazenosti, nezávisle na jejich velikosti.
Verpflegung:Restaurace: ZIMNÍ OBDOBÍ Pondělí - Sobota : od 11 - 14 hodin a od 17 - 22 hodin Neděle : od 17 - 22 hodin LETNÍ OBDOBÍ Pondělí - Neděle : Od 11 - 22 hodin Od pondělí do pátku dle nabídky menu. Jinak dle výběru z jídelního lístku.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz