Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Břeclav > Restaurace a penzion u Doubků

Restaurace a penzion u Doubků

Břeclav


Restaurace a penzion u Doubků
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Dvoupodlažní penzion u Doubků nabízí ubytování v pokojích standardních, komfortních a k dispozici jsou dva komfort plus. Všechny pokoje mají bezdrátové připojení k internetu přes WI-FI zdarma – proto jsou i výhodné pro pracovníky firem na obchodních cestách. Standardní ubytování tvoří tři pokoje – pro jednu nebo dvě osoby s možností jedné přistýlky, součástí je WC + koupelna s vanou, malá LCD TV, WI-FI. Komfortní ubytování tvoří čtyři nově přistavěné pokoje pro jednu nebo dvě osoby s možností jedné přistýlky, vybavené rustikálním nábytkem, součástí je WC + sprcha, fén, LCD TV, SAT, WI-FI. Komfort plus ubytování – prostorný dvoulůžkový pokoj s francouzským lůžkem v rustikálním stylu nebo moderním, součástí je WC + sprcha, TV, fén, mini lednička, WI-FI.

Lage:

Z penzionu je to pět minut pěšky k autobusové zastávce, ze které můžete za deset minut dojet k jednomu z nejromantičtějších míst na jižní Moravě. Pokud dáte přednost autu, tak během několika minut přijedete do Lednice, Valtic, Hlohovce nebo Mikulova. Kdo si chce opravdu vychutnat vše, co okolí nabízí, tak doporučujeme použít jízdní kola. Jedině tak se nejlépe dostanete například k památkám jako je Pohansko, Dianin chrám, Tři Grácie, Apollónův chrám, Minaret, Janohrad, Randes-vous … Všechny cyklostezky jsou udržované a dostupné po národních a mezinárodních Liechtensteinských cyklotrasách, dokonce i v sousedním Dolním Rakousku.

Verpflegung:

Stylová vinárna s rotundou má 60 míst. V sezóně obsluhujeme hosty také na zastřešené terase pro 50 osob a pro děti je připravený dětský koutek. Nejen v rotundě, ale i v celé vinárně pořádáme slavnostní hostiny, pracovní obědy nebo večeře pro obchodní partnery a zaměstnance. Kompletně organizujeme objednávky podniků, firem a cestovních kanceláří. Vzhledem k tomu, že Břeclav je na hranicích se sousedním Rakouskem a Slovenskem, navštěvuje nás také zahraniční klientela.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz