Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Brno > Hotel Global

Hotel Global

Brno


Hotel Global
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Hotel Global se nachází v klidné části Brna, pouze 1 min autem od Brněnských veletrhů (BVV). Svým hostům nabízíme celkem 38 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech.

V případě zájmu Vám rádi pomůžeme uspořádat kompletní servis a podporu jakýchkoli oslav nebo firemních akcí. K dispozici jsou dva salonky pro 40 a 12 osob.
V salónku hotelu mají hosté možnost připojit se k internetu.

Pokud upřednostňujete aktivní odpočinek, můžete využít naši posilovnu, či vyjít si na procházku k nedaleké brněnské přehradě, hradu Špilberk nebo parku kolem muzea Antrophos.

Jako náš svatební dar pro novomanžele je v hotelu Global připraven apartmán na svatební noc.

Unterkunft:Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, televizí a telefonem. Většina oken pokojů má výhled do klidné zahrady.
Verpflegung:Vřele Vám doporučujeme navštívit naši hotelovou restauraci, kde budete jistě potěšeni její příjemnou atmosférou i skvělým gurmánským umem našich kuchařů.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz