Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Brno > Hotel Myslivna Brno

Hotel Myslivna Brno

Brno


Hotel Myslivna Brno
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Es stehen 117 Zimmer - 4 Appartements, 94 Zweibettzimmer (in 19 Aufbettung möglich) und 19 Einbettzimmer den Gästen unseres Hotels zur Verfügung. Den Bestandteil von Zimmern bilden ein Bad, WC, Telefonapparat und Satellitenfernseher. Das durch seine hervorragende Küche berühmte Hotelrestaurant stellt wegen seiner abwechslungsreichen Auswahl an den Gerichten aus der tschechischen und internationalen Küche einen ausgesuchten Ort nicht nur von den Hotelgästen, sondern auch von Leuten aus der weiten Umgebung von Brünn dar. Unsere Sommerterrasse im Waldmilieu lockt die Gäste zu einem angenehmen Zusammensein, und ist ein sehr ausgesuchtes Ziel von Spaziergängen und Ausflügen nicht nur dank ihrer einzigartigen Aussicht auf das Panorama der Stadt. Unser Hotel stellt auch einen universellen Kongresssaal mit einer Kapazität von 220 Personen zur Verfügung, der mit der modernen audio-visuellen Technik ausgestattet ist.
Lage:

Hotel Myslivna byl postaven na okraji Podkomořanského lesa v areálu městského lesoparku. Nedaleko hotelu vede cyklostezka přes Nový Lískovec přírodním parkem Bobrava. Do okolí hotelu je možné vydat se na zdravotní vycházky nebo si zajet na blízkou brněnskou přehradu v Bystrci. Centrum města je od nás vzdálené 10 minut cesty autem nebo můžete použít autobus č. 68 MHD Brno.

Unterkunft:

Pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou s vanou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, satelitní TV, minibarem a sejfem. Součástí všech pokojů je bezplatné vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu WI-FI.
Executiv pokoje mají dále pro hosty připraveny župany, pantofle a navíc ručně ovládanou klimatizaci. Apartmány se dvěma pokoji a nadstandardním vybavením budou vyhovat i náročnější klientele.

Verpflegung:

Stylová restaurace se 130 místy u stolů nabízí široký sortiment národních jídel a specialit, cukrářských výrobků a vinotéku jihomoravských vín. Součástí restaurace je rytířský salonek s kapacitou 14 míst. Z restaurace je přímý vstup na terasu s dětským koutkem v přírodní scenerii lesoparku. Nabízíme speciality na grilu, opékání selete a točené pivo. Pořádáme zde i taneční večery s živou hudbou. Kapacita terasy je 150 míst u stolů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz