Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Dolní Dunajovice > Penzion Volařík

Penzion Volařík

Dolní Dunajovice


Penzion Volařík
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Volařík se nachází v jedné z největších vinařských obcí na Moravě, v Dolních Dunajovicích. Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, ledničkou a některé i vlastní kuchyňkou. Hosté bez vlastní kuchyňky, mohou využívat dvě plně vybavené kuchyňky, které se nachází v areálu penzionu. Hostům je k dispozici recepce s informačními službami, úschovna kol, kulečník, stolní tenis nebo venkovní posezení u bazénu.

Lage:

Vinařská obec Dolní Dunajovice se nachází na jižní Moravě, necelých 10 km od turisticky atraktivního Mikulova, v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Okolí je protkané cyklostezkami, které Vás provedou vinicemi, kolem Novomlýnských nádrží i Lednicko Valtickým areálem.

Unterkunft:

Penzion Volařík nabízí pohodlné ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích. Pokoje se samostatným soc. zařízením. Každý pokoj je vybavený vlastní ledničkou. Možnost zapůjčení TV na pokoj. Připojení k internetu WiFi i kabelem.

Verpflegung:

Každý den nabízíme snídaně formou rautu za cenu 120 Kč / osobu. Snídaně podáváme v čase 7:30 - 9:30 hod.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz