Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Drnovice > Sporthotel Vrchovina

Sporthotel Vrchovina

Drnovice


Sporthotel Vrchovina
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel je zasazen do malebné přírody Drahanské vrchoviny v těsné blízkosti Moravského krasu. Vzhledem ke své poloze je ideálním výchozím bodem k mnoha turisticky atraktivním cílům.

Hotelová recepce nabízí doplňkový prodej - hotelové služby (wellness, permanentky do posilovny), hygienické potřeby, upomínkové předměty, turistické razítko a turistický pas.

Parkování na hotelovém parkovišti zdarma, možnost úschovy cenností v hotelovém trezoru zdarma.

Pro kurzy a školení má hotel k dispozici prostornou konferenční místnost s kapacitou přibližně 50 míst vybavenou flipchartem, promítacím plátnem, televizí s videem a DVD, dále salonek s 20 místy či pronájem vinárny pro 15 osob.

Hotel provozuje whirlpool, finskou saunu a posilovnu, které jsou přístupné hotelovým hostům tak i pro veřejnost.

Unterkunft:

Hotel Vrchovina nabízí příjemné ubytování v nově zrekonstruovaných tříhvězdičkových pokojích. Disponuje 21 pokoji s celkovou kapacitou 41 lůžek. K dispozici je 5 jednolůžkových, 14 dvoulůžkových a dva čtyřlůžkové pokoje. Pokoje v přízemí - 1 x jednolůžkový, 4 x dvoulůžkový a 1x čtyřlůžkový pokoj jsou bezbariérové, čtyřlůžkový pokoj včetně sociálního zařízení.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC.

Na jednolůžkových a čtyřlůžkových pokojích je možnost doobjednat přistýlku.

Část pokojů je vybavená TV přijímači.

Za klíče od pokoje se vybírá vratný poplatek - depozit ve výši 200,- Kč.

Verpflegung:

Hotelová restaurace nabízí široký výběr vynikajících jídel z domácí i světové kuchyně, často se stává místem pořádání speciálních kulinářských akcí

Restaurace se rozděluje na jednotlivé části – nekuřáckou restauraci a salonek, pivnici (vyhrazený prostor pro kuřáky) a letní prostornou terasu. Pro nejrůznější rodinné a firemní akce je Vám k dispozici vinárna s kulečníkem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz