Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Lednice > Hotel Mario

Hotel Mario

Lednice


Hotel Mario
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových standardně vybavených pokojích s koupelnou se sprchovým koutem a fénem. Pokoje jsou typu standard (klasický pokoj), podkrovní pokoj a menší pokrovní pokoj (střešní okna).  K dispozici máme také apartmán s obývacím pokojem, samostatnou ložnicí a koupelnu s vanou. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní LCD TV a minibarem.

Snídaně formou bufetu se podává v salonku s otevřeným krbem.


Soukromé parkování pro hotelové hosty je zdarma, stejně jako připojení Wifi a úschovna jízdních kol.


Nabízíme možnost uspořádání školení v salonku či školící místnosti nebo večírku a oslav ve vinném sklípku přímo v hotelu.


Součástí areálu je zahradní restaurace s letní kuchyní a posezením u fontány. V době prázdničn se zde konají víkendové večery s živou hudbou. Pro děti je připraven vnitžní i venkovní menší dětský koutek.


Pro využití volného času nabízí okolí množství kulturně – historických památek zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO, cykloturistické trasy a vinařské naučné stezky. V Zámeckém parku můžete jezdit na koních, projíždět se kočárem či uskutečnit plavbu lodí.

Lage:

Lednicko-valtický areál je pro turisty přitažlivý hlavně v období letní turistické sezóny. L-V areál je od roku 1996 zapsán na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Je největším přírodně krajinářském parkem celé kontinentální Evropy, kde se nachází množství cizokrajných dřevin a romantických staveb.

Půvab L-V areálu korunuje lednický zámek a přilehlý park s Minaretem. Magnetem přitahujícím turisty je také zámek ve Valticích, umělá zřícenina Janův hrad, vyhlídka Rajstna a ostatní památky tohoto areálu. V blízkosti L-V areálu se rozkládá historické město Mikulov a Chráněná krajinná oblast a biosférická rezervace Pálava.

Pro využití volného času je v regionu množství kulturně-historických památek, vinných sklípků, cykloturistických tras, vinařských naučných stezek, možností koupání v rybnících, můžete jezdit na koních, projíždět se kočárem, uskutečnit plavbu lodí zámeckým parkem, podívat se na krajinu z ptačí perspektivy při vyhlídkovém letu, závodit na motorkách, střílet z luku a kuše.

Lednicko Valtický areál je ideálním místem pro cykloturistiku. Pokud nemáte kolo vlastní, není problém si kolo půjčit v půjčovně kol v našem městě.

V případě zájmu je v Lednici možné sportovní vyžití i na tenisových a squashových kurtech.

Unterkunft:

Dvoulůžkový pokoj Standard - klimatizovaný pokoj s manželskou postelí. Na pokoji je  minibar, možnost Wifi připojení, LCD televizor. Koupelna se sprchovým koutem   a fénem.

Dvoulůžkový pokoj podkrovní a menší podkrovní pokoj s manželskou postelí (možnost oddělení lůžek).   Koupelna se sprchovým koutem a fénem. Na pokoji je minibar, LCD televizor, klimatizace i   možnost Wifi připojení.

Apartmán - obývací pokoj s rozkládací sedačkou, samostatná ložnice s manželskou postelí a koupelna s vanou.

Verpflegung:

Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou podávány od 8:00 do 10:00 hodin  v salonku formou bufetu.

Možnost stravování přímo v hotelu - polopenze/plná penze.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz