Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Lednice > Hotel Mario

Hotel Mario

Lednice


Hotel Mario
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových standardně vybavených pokojích s koupelnou se sprchovým koutem a fénem. Pokoje jsou typu standard (klasický pokoj), podkrovní pokoj a menší pokrovní pokoj (střešní okna).  K dispozici máme také apartmán s obývacím pokojem, samostatnou ložnicí a koupelnu s vanou. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní LCD TV a minibarem.

Snídaně formou bufetu se podává v salonku s otevřeným krbem.


Soukromé parkování pro hotelové hosty je zdarma, stejně jako připojení Wifi a úschovna jízdních kol.


Nabízíme možnost uspořádání školení v salonku či školící místnosti nebo večírku a oslav ve vinném sklípku přímo v hotelu.


Součástí areálu je zahradní restaurace s letní kuchyní a posezením u fontány. V době prázdničn se zde konají víkendové večery s živou hudbou. Pro děti je připraven vnitžní i venkovní menší dětský koutek.


Pro využití volného času nabízí okolí množství kulturně – historických památek zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO, cykloturistické trasy a vinařské naučné stezky. V Zámeckém parku můžete jezdit na koních, projíždět se kočárem či uskutečnit plavbu lodí.

Lage:

Lednicko-valtický areál je pro turisty přitažlivý hlavně v období letní turistické sezóny. L-V areál je od roku 1996 zapsán na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Je největším přírodně krajinářském parkem celé kontinentální Evropy, kde se nachází množství cizokrajných dřevin a romantických staveb.

Půvab L-V areálu korunuje lednický zámek a přilehlý park s Minaretem. Magnetem přitahujícím turisty je také zámek ve Valticích, umělá zřícenina Janův hrad, vyhlídka Rajstna a ostatní památky tohoto areálu. V blízkosti L-V areálu se rozkládá historické město Mikulov a Chráněná krajinná oblast a biosférická rezervace Pálava.

Pro využití volného času je v regionu množství kulturně-historických památek, vinných sklípků, cykloturistických tras, vinařských naučných stezek, možností koupání v rybnících, můžete jezdit na koních, projíždět se kočárem, uskutečnit plavbu lodí zámeckým parkem, podívat se na krajinu z ptačí perspektivy při vyhlídkovém letu, závodit na motorkách, střílet z luku a kuše.

Lednicko Valtický areál je ideálním místem pro cykloturistiku. Pokud nemáte kolo vlastní, není problém si kolo půjčit v půjčovně kol v našem městě.

V případě zájmu je v Lednici možné sportovní vyžití i na tenisových a squashových kurtech.

Unterkunft:

Dvoulůžkový pokoj Standard - klimatizovaný pokoj s manželskou postelí. Na pokoji je  minibar, možnost Wifi připojení, LCD televizor. Koupelna se sprchovým koutem   a fénem.

Dvoulůžkový pokoj podkrovní a menší podkrovní pokoj s manželskou postelí (možnost oddělení lůžek).   Koupelna se sprchovým koutem a fénem. Na pokoji je minibar, LCD televizor, klimatizace i   možnost Wifi připojení.

Apartmán - obývací pokoj s rozkládací sedačkou, samostatná ložnice s manželskou postelí a koupelna s vanou.

Verpflegung:

Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou podávány od 8:00 do 10:00 hodin  v salonku formou bufetu.

Možnost stravování přímo v hotelu - polopenze/plná penze.

 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz