Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Lednice > Penzion Farma

Penzion Farma

Lednice


Penzion Farma
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Nabízíme ubytování v centru Lednicko-valtického areálu. Pokoje jsou moderně zařízeny, s LCD televizorem a WiFi připojením. Nábytek je z masivu a polštáře s přikrývkami z protialergenních materiálů. V koupelnách máme "dokonalé sprchy", které díky antibakteriální funkci a proudu vzdušné vodní pěny jsou ideální pro malé děti a lidi s citlivou pokožkou.

Naši hosté mohou využít zapůjčení jízdních kol zapůjčení holí pro nordic walking zahradní vířivku. V našem penzionu lze pořádat firemní akce, oslavy všeho druhu, ochutnávky vína.

Unterkunft:

Penzion celkem disponuje devíti pokoji a třemi apartmány (4 dvoulůžkové pokoje, 2 třílůžkové pokoje, 2 čtyřlůžkové pokoje  a 1 pětilůžkový pokoj). Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení. K dispozici je kuchyňka a společenská místnost.  

Podkrovní apartmán až pro 6 osob, který disponuje 2 ložnicemi (jedna se dvěma a druhá se čtyřmi lůžky), obývací pokoj s kuchyňkou a jídelnou, koupelna s WC, balkon.

Malý apartmán až pro 6 osob disponuje jednou ložnicí se třemi lůžky, obývací pokoj s jedním lůžkem a rozkládací sedačkou dohromady s jídelnou a kuchyní, koupelna s WC, balkon. 

Velký apartmán až pro 8 osob - tři ložnice, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, koupelna s rohovou vanou a WC.

Verpflegung:

V penzionu podáváme pouze snídaně, v těsné blízkosti penzionu se nachází několik možností stravování.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz