Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Lednice > Penzion Večerka

Penzion Večerka

Lednice


Penzion Večerka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion se nachází nedaleko centra Lednice na klidném místě se zahradou se vstupem do lednického parku, který je dále propojen se zámeckým parkem. Nabízíme vám ubytování na klidném místě s dostatkem soukromí jež vybízí nejen k příjemnému odpočinku, ale i k prožití aktivní dovolené. Penzion je nekuřácký (možno kouřit na dvorku či zahradě). Do Lázní Lednice je to od nás pěšky 5 minut. Parkování v areálu penzionu.

Nabízíme ubytování v šesti pokojích, čtyři s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) dva pokoje společné sociální zařízení, ve všech pokojích TV, lednička, wifi internet dostupný v celém penzionu, k dispozici společná kuchyňka s ledničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, posezení na terase, uschování kol v kolárně, parkování v areálu penzionu.

Lage:

Obec Lednice nabízí velké množství kulturního a sportovního vyžití, např. zámek s krásným zámeckým parkem, Janův hrad, Minaret, podmořský svět Malawi, lázeňské procedury v místních lázních včetně zkrášlovacích kůr, tenisové a squashové kurty, jízdy na konících a kočárem s koňským spřežením, výlety lodičkami k Janovu hradu a k Minaretu, cykloturistické a vinařské stezky, sportovní střelnice a kuželna. Lednice je součástí Lednicko-valtického areálu, který byl zapsán v roce 1996 na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Je největším přírodně krajinářským parkem celé Evropy, nachází se zde velké množství cizokrajných dřevin a romantických staveb.

Unterkunft:

Pokoj č.1 - až 4 osoby, vlastní soc.zařízení, TV, lednička, šatní skříň.
Pokoj č.2 - až 3 osoby, vlastní soc.zařízení, TV, lednička, šatní skříň.
Pokoj č.3 (apartmán) - až 3 osoby, vlastní soc.zařízení, TV, lednička, šatní skříň, vlastní terasa.
Pokoj č.4 - 2 osoby, soc.zařízení společné s pokojem č.5, vlastní terasa, TV.
Pokoj č.5 - až 3 osoby, soc.zařízení společné s pokojem č.4, TV, lednička, šatní skříň.
Pokoj č.6 (apartmán) - až 4 osoby (2x2osoby), vlastní soc. zařízení, TV, lednička, šatní skříň.

Verpflegung:

Snídaně/125,-Kč/os
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz