Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Lysice > Hotel Lysice

Hotel Lysice

Lysice


Hotel Lysice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Budova Hotelu Lysice *** a Zámecké restaurace Lysice nabízí 21 komfortních pokojů, velký sál s pódiem, vnitřní patio, a celé prostory restaurace.

K dispozici je školicí místnost - sál, vhodný na uspořádání menších porad, rokování, až po akce většího rozměru, jako školení, prědváděcí akce, ale i svatby, plesy, recepce, rauty, oslavy, večírky, zábavy, divadelní představení, koncerty. Sál disponuje diskrétním prostředím, s prvotřídním technickým zabezpečením pro Vaše semináře (audio, ozvučení, dataprojektor, velkoplošné plátno, Wifi připojení na internet, flipchart). Celková kapacita sálu je 200 osob.

Lage:

Hotel leží v centru městečka u parku, ale vydáte-li se jakoukoliv cestou jste obklopeni přírodou.

Unterkunft:

Pokoje jsou standardně zařízené s vlastním sociálním zařízením, TV, Wifi.
Parkování je zabezpečené před hotelem, střežené kamerovým systémem. 

Verpflegung:

Zámecká restaurace Lysice se nachází v prostorách hotelu postaveného v roce 1926. Citlivou rekonstrukcí v roce 2010 se podařilo restauraci vrátit prvorepublikovou podobu klasické české restaurace s masívním obložením a dobovým nábytkem. Příjemné ozvučení a výborná, převážně česká klasická, kuchyně navodí příjemnou atmosféru, vybízející k příjemnému posezení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz