Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Ostopovice > On Air Hotel

On Air Hotel

Ostopovice


On Air Hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

On Air Hotel se nachází na klidném místě 1 kilometr (minuta jízdy) od Brna a nabízí kvalitní ubytování za rozumné ceny. Hotel má k dispozici 1 apartmá pro 2 osoby, 2 jednolůžkové pokoje, 5 dvoulůžkových pokojů a 1 třílůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC. Celková ubytovací kapacita je 27 lůžek. Příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu Vám poskytne hotelová zahrada. Automobily je možné parkovat zdarma vedle hotelu nebo na placeném uzavřeném parkovišti s vyhrazeným parkovacím stáním.

Hotelová zahrada, gril, internet zdarma, nekuřácké prostředí, úschovna jízdních kol, platba za ubytování předem na účet nebo v hotovosti při předání pokoje.

On Air Hotel

Ocení kromě firemní klientely také rodiny s dětmi a zájemci o turistiku. Hotel má k dispozici 1 apartmá pro 2 osoby, 1 jednolůžkový pokoj, 5 dvoulůžkových pokojů a 1 třílůžkový pokoj Celková ubytovací kapacita je 27 lůžek Příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu Vám poskytne hotelová zahrada.

Lage:

V okolí hotelu naleznete místní restauraci vzdálenou 245 m, dále obchod s potravinami, který je vzdálen 100 m od hotelu, případně hypermarket Tesco 4,6 km.

Navštívit lze například přírodní park Bobrava vzdálený 6,2 km automobilem, případně 60ti minutovou procházkou lesem. Dále je možné navštívit hrad Špilberk (9,8 km), vilu Tugendhat (13 km), hrad Veveří (24km). Brněnské výstaviště je vzdálené 7,5 km. Případně je možná relaxační procházka do lesa, který je dostupný do 150 m od hotelu.

Unterkunft:

Vybavení všech pokojů - televizor s dálkovým ovladačem, kabelová televize Wi-Fi, připojení k internetu, kabelové připojení k internetu, nábytek, lůžka, skříně, křesla, stolek, noční stolky, lampičky, toaleta, sprchový kout, umyvadlo.

Verpflegung:

250 m od hotelu se nachází výborná místní restaurace.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz