Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Pasohlávky > Hotel Termal Mušov

Hotel Termal Mušov

Pasohlávky


Hotel Termal Mušov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Mušov Ubytování
Kapacita ubytování Hotelu Termal Mušov je 43 dvoulůžkových pokojů z toho 27 s možností přistýlky – celkem 113 lůžek. Ubytování poskytujeme ve 2 cenových kategoriích: KOMFORT (hotel a vilky vzdálené od hotelu cca 30 metrů) a STANDARD (vilky vzdálené od hotelu cca 50 metrů). Pokoje jsou vybaveny koupelnou, telefonem, internetovou přípojkou LAN, TV, lednicí a sejfem, každý pokoj také má svou terasu nebo balkon. Ubytovaní je možné od 14:00, pokoje je nutno opustit do 10:00 hod. V případě časnějšího příjezdu či pozdějšího odjezdu Vám můžeme zavazadla uschovat.
Restaurace s krbem a terasou je příjemným místem k posezení u vína z moravských sklepů. Pro jednání nabízíme dvě jednací místnosti s kapacitou 80 a 14 míst. Hosté mohou využít venkovní termální bazén, finskou saunu a bowling za příplatek. 

Lage:

Hosté mají výhled na Mušovské jezero a Pálavské vrchy, které jsou v bezprostřední blízkosti hotelu. V letním období je hotel ideálním místem pro turistiku, v zimním období vzhledem k venkovnímu termálnímu bazénu a bohaté nabídce doplňkových služeb vhodným místem pro pořádání různých konferencí a jednání.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz