Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links

PENZION JAROŠ POPŮVKY U BRNA***

Popůvky


PENZION JAROŠ POPŮVKY U BRNA***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

PENZION A RESTAURACE JAROŠ POPŮVKY U BRNA *** je umístěn na klidném pěkném místě s výbornou dopravní dostupností z dálnice D1. Díky ideální poloze penzionu máte všechny důležité akce v rámci Brna a okolí na dosah. Zejména náštěvníci GRAND PRIX i areálu BVV ocení skvělou polohu našeho penzionu.

Penzion JAROŠ disponuje velkým pozemkem - zahradou, kde je umístěn venkovní bazén. Zahrádka - venkovní terasa restaurace je prostorná, zastřešená a je na pozemku penzionu, takže návštěvníci nejsou rušeni nikým z ulice. Celý penzion je obklopen okrasnými keři a trávníkem.

Na pozemku penzionu se nachází velký grill a udírna.

Pokoje penzionu jsou komfortně vybavené s koupelnou a WC.  Na patře je navíc i společná kuchyňka. V celém penzionu je internet zdarma.

Součástí penzionu je stylová prostorná restaurace s krásným krbem a podiem pro živou hudbu. V restauraci je velká TV obrazovka pro sledování sportovních akcí.  penzinu se nachází i herna ( kulečník, šipky, fotbal).

Pořádáme letní taneční večery, gril párty a další sezónní akce.

Lage:

Penzion JAROŠ je umístěn na velmi pěkném místě v klidné části obce Popůvky u Brna. (Brno-západ). V okolí penzionu se nachází množství turistických a cykloturistických tras po okolní přírodě. Penzion JAROŠ je oblíbenou zastavkou i pro motorkáře. Díky velké zahradě penzionu je zde možnost úschovy motorek a kol.

Nedaleko penzionu najdete velmi pěkný rybník s možností koupání a pro rybáře je zde organizován sportovní rybolov.

Dalším zajímavým místem pro rekreaci a oddych je Brněnská přehrada, kde se konají ma přelomu května a června známé ohňostroje a spousta dalších sportovních a kulturních akcí.

Rovněž hrad Veveří organizuje každoročně různé hudební festivaly a jarmarky.

Výhodnou polohu penzionu ocení i návštěvníci brněnských veletrhů a výstav. Penzion se nachází jen 15 minut jízdy od areálu brněnských BVV.

Historické centrum Brna je vzdáleno rovněž 15 minut jízdy od penzionu. Mezi nejvýznamnější památky patří bezesporu Hrad Špilberk, řada zajímavých historických kostelů, vyhlídkové věže a také podzemní katakomby.

Automotodrom je vzdálen necelé 2 km od penzionu, ideální dostupnost pro návštěvníky GRAND PRIX (  Moto GP).

Unterkunft:

V PENZIONU JAROŠ se můžete ubytovat ve čtyřlůžkových pokojích s předsíňkou se zabudovanými skříněmi. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení: koupelnu s WC  a sprchovým koutem. Skladba lůžek: manželské dvojlůžko, a patrová postel. Pokoje jsou vždy připraveny včetně lůžkovin, ručníků  a toaletních potřeb. V případě obsazení pokoje menším počtem osob je účtována nižší cena. Připojení k internetu WiFi je zdarma, na pokoji je  minibar. Možnost pronájmu společné kuchyňky.

Kromě krátkodobého ubytování je možné pronajmout pokoje i dlouhodobě, např. pro firemní pracovníky, za zvýhodněné ceny.

Všechny pokoje mají předsíňku se zabudovanými skříněmi a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.Dále jsou vybaveny lednicí a WI-Fi.

Verpflegung:

Stylová prostorná restaurace s krbem. Letní venkovní zastřešená terasa.

V naší restauraci vaříme výhradně z čerstvých surovin.

Připravujeme pokrmy tradiční české kuchyně, dále speciality mezinárodní kuchyně, steaky, masa na grilu či z udírny, rautové stoly, zvěřinové hody atd.

Denně vaříme polední menu za výhodné ceny, výběr vždy ze tří jídel.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz