Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Šanov > Sportcentrum Šanov

Sportcentrum Šanov

Šanov


Sportcentrum Šanov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Sportcentrum je víceúčelové zařízení, kde je sportovní sál, fitness club, sauna, masáže, solárium, kadeřnictví a v prvním patře jsou umístěny čtyři kuželkářské dráhy spojeny s barem. V prvním patře je také ubytovna.
Lage:Obec Šanov se nachází v okrese Znojmo. V obci je kulturní dům s pohostinstvím a hostinec "U Mostu". V blízkosti sportcentra je v areálu TJ Sokol Šanov hřiště s umělou trávou a dva tenisové kurty s antukovým povrchem, in-line plocha. Ke sportcentru patří parkoviště a úschovna kol pro cykloturisty. Za vesnicí v lese můžete obdivovat Emin zámeček - vede tudy Muchova cyklostezka a přírodní rezervaci Karlov. Územím je vedena naučná stezka „Údolím lásky“ zpřístupněná veřejnosti v roce 2008.
Unterkunft:Ubytovna má kapacitu 21 lůžek v sedmi dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Vždy dva pokoje mají samostatné sociální zařízení se sprchou, jeden pokoj je samostatný.
Verpflegung:Čtyřdráhová plně automatická kuželna s barem. Bar v kuželně nabízí možnost pronajmutí k narozeninovým a podnikovým oslavám se sportovním vyžitím.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz