Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Štítary > HOTEL SOBOL

HOTEL SOBOL

Štítary


HOTEL SOBOL
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Hotel lze využít pro pořádání školení, společenských a firemních akcí. Přímo v hotelu je k dispozici klubovna s plazmovou televizí o kapacitě do 50 míst včetně WiFi připojení k Internetu. Na požádání zajistíme i větší učebnu, vinárnu s krbem, didaktickou techniku, hudební produkce a občerstvení vč. degustace vín.

Parkování je zajištěno zdarma přímo u hotelu - Příjezdová trasa viz mapa. Bezplatně lze využívat i úschovnu kol a sportovního náčiní.

Stravování je možné v přilehlých restauracích nebo nákupem v blízké samoobsluze. Snídaně, obědy, večeře i rauty lze zajistit přímo v hotelu nebo ve vinárně a denním baru "U pařezu".

Možnosti rekreačního vyžití: Najdete zde hřiště na volejbal, nohejbal, odbíjenou i stolní tenis. Jsou zde půjčovny sportovních potřeb, loděk a surfů. Děti se mohou povozit na vodním tobogánu i vyzkoušet lanové centrum. Využít lze tenisové kurty a welnes centrum s vířivkou, saunou a posilovnou v blízkém rekreačním zařízení. Vinařské cyklostezky vedou přes Národní park Podyjí a navazují na cyklostezky v Rakousku. Pro cestu z pláže na Vranovský zámek lze využít turistický vláček. Výborné jsou podmínky pro rybaření, povolenky lze zakoupit přímo v místě pobytu. Také houbaři si přijdou na své, les začíná přímo za areálem. V případě zájmu lze objednat vyhlídkové plavby. Na pláži promítá o prázdninách letní kino a probíhají zde zajímavé akce (letní kino, produkce známých umělců, sportovní turnaje, výlov sektu, závody dračích lodí).

Lage:Nejatraktivněnsí lokalita z celé Vranovské přehrady.
Unterkunft: V 1. podlaží jsou dvou a třílůžkové pokoje, v 2. podlaží se nachází čtyřlůžkové mezonetové apartmány s výhledem na jezero nebo do lesa. Dvoulůžkové pokoje a mezonetové apartmány mají samostatný balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny chladničkami, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC.
Verpflegung:V areálu Vranovské pláže je v letních měsících velký výběr stravovacích zařízení, samoobsluhy s potravinami i prodejní stánky s dalším zbožím. Stravování lze zajistit i přímo na hotelu.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz