Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Valtice > Penzion Siesta

Penzion Siesta

Valtice


Penzion Siesta
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Siesta se nachází ve Valticích a nabízí ubytování v jednolůžkových až třílůžkových pokojích. V penzionu je 11 pokojů s celkovou kapacitou 27 lůžek + 7 přistýlek. V penzionu je možné se bezdrátově připojit k internetu.

Také lze platit platební kartou a pro hosty je připravené parkoviště ve dvoře. Náš penzion se nachází 800 metrů od centra města Valtice, které je součástí Lednicko – Valtického areálu. K penzionu patří také zahrada, letní terasa, dětský koutek, víceúčelové hřiště petanque, ruské kuželky, velké přírodní ohniště, stolní tenis a kolárna pro úschovu kol.

Lage:

Penzio Siesta se nachází na kraji Lednicko-Valtického areálu, který Vám doporučujeme navštívit. Tento areál, rozkládající se na ploše 283,09 kilometrů čtverečných byl roku 1996 zapsán do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Unterkunft:

Všechny pokoje jsou kompletně vybaveny včetně sociálního zařízení (sprchový kout, toaleta, fén), barevné televize a lednice - minibaru. Pokoje jsou plně klimatizovány. Interiér pokojů je sestaven z klasického hotelového nábytku s možností úprav (manželská postel - dodělená postel)

Verpflegung:

V penzionu nabízíme snídaně formou švédských stolů. Na oběd či večeři Vám rádi doporučíme některou z vyhlášených restaurací v centru města. Na objednávku ale děláme večeře pro skupiny, rauty, grilování, degustace vín...

V penzionu poskytujeme snídaně formou švédských 
stolů, co se týče obědů a večeří, rádi Vám doporučíme 
některou z vyhlášených restaurací v centru města.Ke snídani nabízíme: teplý nápoj (káva, čaj, mléko),
džus, pečivo, máslo, džem, med, čokoládový krém, 
paštiky, tavené i plátkové sýry, uzeniny, cereálie,
jogurty, zeleninu, vejce, ovoce, minerálka, 
teplé párky, míchaná vejce, hemenex, sázená vejce...

Na objednávku předem Vám můžeme 
připravit i výrobky studené kuchyně, jednotné obědy 
a večeře pro skupiny, rauty, grilování, degustace vín...
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz