Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Vranov nad Dyjí > Volareza - hotel Vranov

Volareza - hotel Vranov

Vranov nad Dyjí


Volareza - hotel Vranov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel je sezonní, s provozem duben až říjen v celkové kapacitě 114 lůžek. Nabízíme ubytování v nově rekonstruovaných pokojích. Celková skladba pokojů  je  4  jednolůžkové, 52 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje s možností přistýlky.  V ceně ubytování jsou i snídaně formou bufetu v hotelové jídelně.  Hostům je k dispozici wellness centrum ( sauna s venkovním ochlazovacím bazénkem, infrasauna, vířivka,masáže, lymfoven, fitness, squash). Hotel má i nově rekonstruovanou dětskou hernu. K rekreačnímu odpočinku slouží adventure golf, stolní tenis, kulečník a ruské kuželky, hřiště s umělým povrchem na tenis, florbal a minikopanou, půjčovna kol a sportovních potřeb, pro děti i nově vybudované dětské hřiště. Pro aktivní sportovní vyžití  je možné využít venkovní antuková hřiště na nohejbal a volejbal.

Lage:

V letním období je možné, kromě vodních sportů, využít i značené turistické a cykloturistické trasy v přilehlém okolí Národního parku Podyjí, Znojemska i příhraničního Rakouska. Doporučujeme návštěvu barokního zámku ve Vranově nad Dyjí, gotického hradu v Bítově s úchvatným pohledem do širokého okolí z rozhledny " U Rumburaka" a zříceniny Cornštejn. V nedalekém Znojmě pak prohlídku  historického města, Rotundy sv. Kateřiny a podzemí s délkou chodeb 26,5 km. Z výletů do okolí je to zámek s historickým náměstím v Telči nebo zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou.

Unterkunft:

Každý pokoj má vlastní WC a sprchu, předsíň s vestavěnou šatní skříní, LCD televizi se satelitním příjmem, telefon, trezor, chladničku, možnost připojení WIFI  a balkon s výhledem na jezero s venkovním posezením. Všechny pokoje jsou orientovány jižním směrem a jsou nekuřácké, stejně jako prostory v hotelu.  Dvanáct dvoulůžkových pokojů je možné v předsíňce propojit spojovacími dveřmi pro rodiny s malými dětmi.

Verpflegung:

V hotelu je hostům k dispozici jídelna ( 160 míst) a kavárna s venkovní zastřešenou pergolou ( 94 míst v kavárně a 60 míst pod pergolou). Pobyty jsou standardně poskytovány se snídaní, která je podávána bufetovým způsobem v jídelně hotelu. Pro klienty se zajištěnou plnou penzí jsou obědy a večeře podávány výběrem z denního menu s nabídkou tří jídel ( objednávky vždy den předem). Obědy a večeře je možné dokoupit i během pobytu - v kavárně a jídelně hotelu z nabídky hotových jídel a minutkové kuchyně. Jako doplnění naší nabídky pořádáme pravidelné řízené degustace moravských vín a večerní grilování v zastřešené pergole.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz