Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Vyškov > Hotel Allvet

Hotel Allvet

Vyškov


Hotel Allvet
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Allvet je nová zrekonstruovaná historická budova, která se nachází v malebném prostředí Vyškovské brány. Hotel je situován blízko významných dopravních tepen a je tedy výborně přístupný z dálnice Brno-Vyškov-Olomouc a Brno - Kroměříž. Hotel má díky své poloze a rozlehlému sportovně-relaxačnímu areálu osobitou atmosféru, pro kterou je vyhledáván ke konání oslav, svateb a konferencí, stejně jako k příjemnému trávení volného času.

Služby našim hostům: recepce a informace od 6,00 hod - do 23,00 hod, služba buzení telefonem, připojení k internetu v celém hotelu (WI-FI), Monitorované parkoviště uvnitř areálu, bezbariérový přístup, doprovodný program

Bohaté snídaně jsou pro vás nachystané formou švédských stolů či menu.

Lage:

V okolí Vyškova můžete najít plno zajímavostí.

 

Vyškov nabízí mnohá atrakce nejen pro Vaše děti. Velmi vyhledávaný je DINOPARK, ZOO a Vyškovský aquapark. 

V bezprostřední blízkosti je množství turistický tras a cílů. Rezervace Větrník, rozhledna v Drnovicích, Přehradní nádrž Opatovice, Letní přírodní koupaliště Luleč a Pistovice. Farma Bolka Polívky, Německý ostrůvek (Lysovice), Větrný mlýn (Ruprechtov). 

V krátkých dojezdových vzdálenostech jsou:

22 Km - Moravský kras a propast Macocha

19 min - Brno - muzea, nákupní galerie, zábava, památky

14 km - Slavkov a Slavkovské bojiště - dějiště bitvy tří cisařů

30 min - Kroměříž a květné zahrady UNESCO

40 min - Olomouc a historické centrum - UNESCO

30 min - Vyhlášené vinařské oblasti

Jihomoravské město Vyškov s 23 000 obyvateli leží ve Vyškovské bráně na horním toku řeky Hané asi 30 km severovýchodně od Brna. Po staletí představuje kulturní, společenské a hospodářské centrum regionu. Dnes je však především moderním evropským městem, které svým obyvatelům i návštěvníkům nabízí řadu možností, jak zde strávit příjemné chvíle.

 

Vyškovsko ohraničuje na západě Moravský kras, z jihozápadní strany slavkovské bojiště a severovýchodně přechází v úrodnou Hanáckou nížinu. Díky kulturnímu bohatství, přírodním půvabům a pestré nabídce aktivit nejrůznějšího zaměření si Vyškovsko nezadá s jinými turistickými oblastmi jižní Moravy.

 

Ve Vyškově, který je vzdálen 2 km od hotelu Allvet, můžete navštívit:

Aquapark vyhlášené ZOO s Dinoparkem hvězdárnu kino Sokolský dům pro milovníky historie Muzeum a památky Vyškova (zámek, zámecká zahrada, renesanční radnice, morový sloup, kašna, studna, hradby, kaple sv. Anny a jiné historické památky)  Propast Macocha - je více než 138 m hluboká a je největší propastí svého druhuv České republice a i ve střední Evropě

Unterkunft:

Prostorné nově vybavené pokoje nabídnou vše co pro pohodný odpočinek potřebujete. Vybavení pokoje: koupelna s WC, sprchou nebo vanou, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou předvolbou, internet.

Verpflegung:

Stylová hotelová restaurace připravuje poctivou českou i mezinárodní kuchyni, výhradně s čerstvých surovin. V jarních a podzimních měsících připravuje tým kuchařů tématicky zaměřenou kuchyni. V letních měsících se na letních zahrádkách a terasách podávají grilované speciality.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz