Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Jihomoravský > Znojmo > Hotel Morava

Hotel Morava

Znojmo


Hotel Morava
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Morava se nachází v klidné, historické části města, blízko hlavních kulturních památek včetně znojemského hradu, podzemí a rotundy sv.Kateřiny. Je situován v blízkosti národního parku Podyjí a nabízí široké kulturní vyžití. Součástí hotelu je vinný sklípek, který láká k posezení u číše vína.Sklípek je možné využít pro společenské akce tak i pro individuální hosty ke strávení příjemného večera. Parkovat můžete přímo před hotelem nebo v hotelovém dvoře. K dispozici jsou 2 až 4 lůžkové pokoje. V každém pokoji je k dispozici příslušenství s koupelnou, předsíňka, lednička a TV, fén.V přízemí hotelu se nachází recepce s barem a snídarnou.V hotelovém dvoře se nachází kadeřnictví.

Lage:

Hotel a restaurace Morava se nachází v přímé blízkosti nejvetších znojemských památek včetne znojemského hradu, podzemí a Rotundy sv. Kateřiny. Z hisrotického centra je možno během několika minut sejít do národního parku Podyjí.

Unterkunft:

V Hotelu Morava jsou k dispozici jsou 1 až 4 lůžkové pokoje. V každém pokoji je vlastní příslušenství s koupelnou,fénem, předsíňka, lednička,minibar a TV. Rezervovat je možné pokoje do náměstí či hotelového dvora.

Verpflegung:

V přízemí Hotelu Morava se nachází bar nabízející nealkoholické i alkoholické nápoje.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz