Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Karlovarský > Abertamy > Apartmány Fara

Apartmány Fara

Abertamy


Apartmány Fara
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Luxusně zrekonsruovaný apartmánový dům Fara nabízí celkem 7 pokojů a nachází se pouze 3km od nového skiareálu Plešivec nebo menšího skiareálu Pernink.

Obec Abertamy. kde se apartmány nachází,  leží v Krušných horách 25km severně od Karlových Varů v nadmořské výšce 840-1000m. Abertamy jsou vyhledávané hlavně milovníky zimních sportů, díky své poloze a nadmořské výšce se dá lyžovat od začátku listopadu do konce března. Abertamy jsou jen 13km od Klínovce (největší SKI Areál v Krušných Horách), 3km od Perninku a 11km od Potůček. V samotných Abertamech se nachází lyžařský vlek POMA. Právě v zimě je zde největším lákadlem Krušnohorská lyžařská magistrála, která je neuvěřitelných 242 km dlouhá. Téměř v celé délce je magistrála udržovaná a mapuje kompletně masiv Krušných hor.

Lage:

Cca deset minut cesty autem se nachází SKIareál Klínovec. Cca 5min cesty nový SKIareál Plešivec. 3 minuty od Pensionu se nachází SKIareál Pernink. Charakter náhorní planiny typický pro Krušné hory, předurčuje jejich široké využití k běžeckému lyžování i pro začínající běžkaře. Kite je zábavný a dobrodružný sport, kdy je rider (neboli člověk řídící kite) tažen drakem za pomoci větru po zemi, sněhu i vodě. Při kitingu je důležité naučit se chytit a udržet vítr v kitu a zároveň zvládnout rovnováhu. Ovládání kitu zvládne dvoumetrový hromotluk i křehká dívka, na věku ani váze nezáleží. Důležitá je jen trocha šikovnosti a chuť vyzkoušet něco nového. Někteří z účastníků si dokonce ihned po kurzu běží koupit vlastní kite výbavu.

Unterkunft:

V nově zrekonstruovaném domě se nachází celkem 7 apartmánů. 2 čtyřlůžkové, 3 dvoulůžkové a 2 třílůžkové. V každém z apartmánů je možná přistýlka formou rozkládacího gauče, který se nachází v každém obývacím pokoji. Celková kapacita domu je 27 míst. Apartmány mají vlastní soc.zařízení, kompletně vybavenou kuchyň vč. myčky nádobí, vlatní TV, SAT a Wifi.

Verpflegung:

Cca 100m od domu se nachází restaurace. Cca 30m se nachází obchod.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz