Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Karlovarský > Františkovy Lázně > Hotel a Pension SEEBERG

Hotel a Pension SEEBERG

Františkovy Lázně


Hotel a Pension SEEBERG
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Zimmerausstattung: große Betten aus Massivholz mit Gesundheitsmatratzen und antiallergischer Bettwäsche, Badezimmer mit Dusche, WC, Sat-TV, WLAN, Haartrockner, bequemes Sofa, digitaler Safe, Kühlschrank. Wir bieten Superior-Zimmer mit Minibar.
Lage:

Hezké prostředí je vhodné pro letní i zimní turistiku. Cyklistické trasy, značení pro pěší tůry, běžkařské stopy, jízda na koních, v přilehlých lesích houbařský ráj.

Unterkunft:Die Zimmer sind geräumig, hell und im Erdgeschoss hat jedes Zimmer eine eigene Terrasse oder einen Balkon mid der Aussicht auf das Egerland oder Burg Seeberg. (WC, Dusche, Badewanne, TV / SAT). Alle Zimmer haben eine Internetverbindung.
Verpflegung:

Stylové restaurace zajišťují celodenní stravování s možností výběru z místních a mezinárodních pokrmů. Posedět můžete také u baru, který je v provozu po celý den. V letních měsících vás zveme k příjemnému posezení pod stoletými kaštany v zahradní restauraci. Šéfkuchař hotelové restaurace sestavuje menu dle ročních období s využitím sezonních surovin dostupných v našem regionu. Denně je na výběr národní nebo regionální specialita oceněná certifikátem CZECH SPECIALS.

Snídaně jsou podávány formou pestrého bufetu - ovoce, zelenina, cereálie, jogurty, párky, salámy, sýry, vejce, paštiky, marmelády, pečivo, džusy … Denně nám pro vás dodává čerstvé pečivo místní pekař pan Maška Františkovy Lázně, uzeniny a masné speciality řezník Jelen Cheb.

V době sezóny podáváme hostům čerstvá rajčata, papriky, okurky a saláty z vlastních skleníků. Tyto produkty nejsou chemicky ošetřovány a okamžitě po sklizení je připravujeme na Váš stůl. Přímo před okny restaurace se nachází bylinná zahrada s čerstvými ingrediencemi do hotelové kuchyně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz