Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Karlovarský > Františkovy Lázně > Penzion Three

Penzion Three

Františkovy Lázně


Penzion Three
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Unsere Pension befindet sich nur ca. 5 Min. vom Zentrum Franzensbad entfernt. Hier befinden sich Geschäfte, Cafés, Restaurants und viele Sehenswürdigkeiten die alle zu Fuß erkundet werden können.
Unterkunft:

Dvoulůžkové pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, některé s balkónem, na požádání TV. Možné je i ubytování v apartmánu, nebo umístění třetí postele na pokoj.

Verpflegung:

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů a parkování. Obědy nebo večeře je možné se slevou zajistit v jedné z partnerských restaurací v blízkosti pensionu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz