Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links

SPA Hotel Francis

Františkovy Lázně


SPA Hotel Francis
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Jste našimi hosty a Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Za pouhou minutu dojdete k modernímu aquaparku Aquaforum, dvě minuty vám stačí k lázeňskému divadlu a do pěti minut stojíte na hlavní lázeňské kolonádě. 19 pokojů nabízí plný komfort Vašeho ubytování. Překvapí vás příjemné prostředí naší restaurace i letní terasy. Procedury poskytujeme přímo v budově hotelu. Naše balneozóna je vybavena novými moderními přístroji. Hotel má vlastní parkoviště, v recepci si můžete bezpečně uschovat věci v trezoru, platit hotově nebo kreditní kartou.

Lage:

Františkovy Lázně jsou vyhledávané pro 22 druhů nezaměnitelných minerálních pramenů. Prameny jsou účinné zejména při léčení urologických potíží, látkové výměny, trávicího traktu a pohybového ústrojí. Jeden z nich, pramen Štěpánka, je využíván při léčebných procedurách hotelu Francis. Ve městě se můžete procházet po nádherných kolonádách a parcích, navštívit aquafórum, nedaleké přírodní rašeliniště SOOS nebo Motýlí farmu v Žirovicích. Františkovy Lázně leží uprostřed hustě zalesněné náhorní roviny, v západní části Chebské pánve, přímo ve středu historického Chebska. Cheb je vzdlálen jen 6 km a do nejbližšího německého města je to jen 12 km.

Unterkunft:

Hotel nabízí ubytování v 19ti útulných a tichých jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, které uspokojí i náročnější hosty. Pokoje mají vlastní prostornou koupelnu se sprchovým koutem, sociálním zařízením a fénem. Dále disponují lednicí, minibarem, telefonem s přímou volbou, TV-SAT a bezplatným WiFi internetem. Domácí mazlíček může být ubytován za poplatek.

Verpflegung:

Hotelová restaurace nabízí bohatý výběr specialit z jídelního lístku. Snídaně servírujeme formou bohatého bufetu, obědy a večeře podáváme o třech chodech. Každý pátek pro vás připravujeme slavnostní galavečer formou rautu, pětichodového menu či letního grilování na terase. Vaříme i vyváženou stravu. Jste-li vegetariáni, vegani, makrobiotici, diabetici nebo pokud užíváte bezlepkovou dietu, u nás se bezpečně a zdravě najíte.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz