Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Karlovarský > Karlovy Vary > HOTEL BOSTON

HOTEL BOSTON

Karlovy Vary


HOTEL BOSTON
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel BOSTON, celkově zrekonstruovaný v letech 2006 a 2007, se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů naproti divadlu u řeky Teplá. Hotel Boston má vlastní recepci, parkoviště, stolovací místnost pro snídaně a výtah. V celém zařízení je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. V hotelu je po domluvě možné ubytování i s Vaším domácím mazlíčkem.

Lage:

Golf, jízda na koni, tenis... či možnost kulturního vyžití a využití lázeňský kúr a relaxací po celém městě.

Unterkunft:

Všech našich 16 pokojů je vybaveno koupelnou se sprchovým koutem a WC, satelitní TV, lednicí, trezorem a telefonem s přímou volbou. Náš hotel nabízí jedlolůžkový pokoj, 11 dvojlůžkových pokojů, 3 trojlůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový pokoj. V roce 2011 byl hotelu Boston nově zrekonstruován apartmán, skládající se ze 2 pokojů a ve kterém je možno ubytovat až 6 lidí.

Verpflegung:

Obědy, večeře a lázeňská léčba jsou poskytovány ve vedlejším lázeňském domě Jessenius, který je vzdálen cca 50 m od hotelu Boston. V ceně ubytování v hotelu Boston je zahrnuta bohatá snídaně formou švédských stolů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz