Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Karlovarský > Karlovy Vary > Hotel Bažant

Hotel Bažant

Karlovy Vary


Hotel Bažant
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Hotel Bažant, který se nachází 2 km přímo od samotného centra Karlových Varů na jednom z poklidných míst a je vzdálen asi 200m od řeky Teplé. V hotelu je k dispozici venkovní bazén - termální a restaurace Hajnová, ve která se podává tradiční česká a ruská kuchyně a je zařízena v loveckém stylu.

Velký hotelový bar s tradičním krbem patří mezi společné prostory patří  Wi-Fi je hotelu Bažant zdarma k dispozici ve společných prostorách, za vstup moderní posilovny, sauny a vířivky se účtuje příplatek.

Hosté mohou na místě využívat také stolní tenis a dětské hřiště. Nedaleké Krušné hory jsou ideálním místem pro pěší turistiku a cykloturistiku. Tenisový kurt najdete 300 metrů od hotelu.

Za 2 minuty dojdete na zastávku místních autobusů, které jezdí často do centra Karlových Varů. Můžete tam navštívit proslulou Mlýnskou kolonádu, kasino a mnoho obchodů i restaurací nebo si vybrat z nabídky nejrůznějších kulturních aktivit.

 Hotelové parkoviště je k dispozici zdarma.

Unterkunft:

V hotelu Bažant jsou k dispozici pro hosty vkusně zařízené pokoje v teplých barvách s klasickým nábytkem z masívního dřeva. Pokoje jsou vybavené minibarem a satelitní TV s plochou obrazovkou.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz