Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Karlovarský > Karlovy Vary > Karlovy Vary - byt s krásnou vyhlídkou

Karlovy Vary - byt s krásnou vyhlídkou

Karlovy Vary


Karlovy Vary - byt s krásnou vyhlídkou
Single Image 

Beschreibung:

Byt se sedmi lůžky a přistýlkou pro dva, s krásnou vyhlídkou na lázeňské město Karlovy Vary. Odpočiňte si! Pijte léčivé prameny, relaxujte v lázních, nechte se budit vyzváněním zvonů, procházejte se celé hodiny po okolních lesích. Zastavte se v uspěchaném životě a načerpejte zde zpět své síly. V domě bydlel osobní krejčí prvního prezidenta Československa, Tomáše Gariggua Masaryka. Dům je situován přímo nad středem města s pramenem Vřídlo. 

V blízkosti je podzemní parkoviště s dostatečnou kapacitou, několik restaurací, prodejna potravin, možnost lázeňské péče, lanová dráha z centra od Vřídla k vrchní části ulice. Jiná lanová dráha vede na vyhlídku Diana nad městem. Bus 300 m.

Lage:

Tipy na výlet: 
Vláčkem Hrad Bečov s Relikviářem svatého Maura ze 13. století 
Pěšky nebo na kole Hrad Loket se středověkou mučírnou. 
Skiareál Boží Dar a Klínovec

Unterkunft:

Byt se nachází ve druhém patře. Je rozlehlý, dole je kuchyň, velký pokoj a koupelna s toaletou. O patro výše jsou tři mansardy v podkroví a nad nimi Ačko pod střechou. Styl - ponechána patina. Po celé ploše je vytápěn ústředním topením. Teplá voda z bojleru postačí pro sprchu všech osob.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz