Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Karlovarský > Karlovy Vary > Villa Renan

Villa Renan

Karlovy Vary


Villa Renan
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

PENSION VILLA RENAN se nachází v Sadové ulici s ideální polohou v lázeňském centru města Karlovy Vary. Kolonáda s léčivými prameny je vzdálena několik kroků, vstup do pensionu je mezi hotely Excelsior a Moskevský Dvůr. Výhodná poloha v lázeňském centru je doplněna absolutním soukromím mimo hlavní rušnou třídu.

Lage:

V Karlových Varech a okolí probíhá během roku mnoho kulturních, společenských a sportovních akcí, mezi něž patří Mezinárodní filmový festival, akce v novém multifunkčním centru KV Arena, nebo představení karlovarského divadla.

Unterkunft:

Všechny pokoje jsou vybaveny lednicí s minibarem, telefonem s přímou volbou, bezdrátovým Wi-Fi připojením k internetu zdarma, satelitní TV, trezorem, fénem. K dispozici je dětská postýlka.

Verpflegung:

Naše nabídka zahrnuje snídaně formou švédského stolu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz