Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Karlovarský > Mariánské Lázně > Lázeňský Hotel Kriváň ****

Lázeňský Hotel Kriváň ****

Mariánské Lázně


Lázeňský Hotel Kriváň ****
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Das vor Kurzem neu renovierte Hotel coop Kriván, erichter in der des 19. Jahrhunderts, befindet sich direkt oberhalb der Hauptkolonnade im Kurzentrum von Marienbad.
Lage:Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100.
Unterkunft:Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchou a toaletou, TV se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou. Osm pokojů je s bezbariérovým přístupem, k dispozici je hotelový výtah.
Verpflegung:V posledním poschodí budovy je umístěná útulná hotelová restaurace s vyhlídkovou terasou, kde si můžete pochutnat na rozličném množství kulinářských specialit.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz