Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Karlovarský > Mariánské Lázně > PARKHOTEL GOLF

PARKHOTEL GOLF

Mariánské Lázně


PARKHOTEL GOLF
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Ubytování v luxusně zařízených 24 dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech. Recepce, kavárna s letní terasou, s výhledem do lesoparku a na vlastní golfové hřiště Pitch & Putt (9 jamek), vinárna s posezením u krbu, francouzská restaurace s nabídkou mezinárodní i české kuchyně, salonek pro 20 osob, kulečník, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Dále lékařsky řízené balneocentrum, beauty-centrum, wellness-centrum. Bazén, sauna, pára, vlastní venkovní tenisový kurt s umělým povrchem.
Lage:Hotel je místěn na okraji lázeňského města, v bezprostřední blízkosti 18-ti jamkového hřiště. Centrum vzdálené cca. 2000m, pěšky 20min., autem či busem 5min. Autobusová zastávka do centra přímo u hotelu.
Unterkunft:24 luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje, 2 apartmá, 1 bungalov. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, fén, Tv-Sat, telefon s přímou volbou, sejf, minibar, župan, Wi-Fi.
Verpflegung:mezinárodní i česká kuchyně© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz