Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Karlovarský > Nejdek > Hotel ANNA

Hotel ANNA

Nejdek


Hotel ANNA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Das Hotel befindet sich im Zentrum der Stadt Nejdek, im tiefen Tal des Erzgebirges. Erreichbarkeit mit dem Auto, Zug, Bus aus Karlsbad. Hotel bietet eine Unterkunft in 3 Einzelzimmern, 3 kleinen Doppelzimmern, und in 15 größeren Doppelzimmern, von denen 4 eine Zustellbettmöglichkeit von 2 Betten haben. Jedes der Zimmer ist mit Bad, SAT-TV und Direktwahltelefon ausgestattet und bietet einen Internetanschluss an. Ein Tagesrestaurant mit Weinstube und kleinem Salon.
Lage:Turistika v místě a po horách, cykloturistika, běžecké lyžování - 100 km upravených stop, sjezdové lyžování 5 km a 7 km.
V zimních měsících jezdí Skibus přes Nejdek přímo do Skiareálu Klínovec.

Nové relax centrum - Solná jeskyně.
Po 150 letech znovuotevřená Křížová cesta - 100 m od hotelu.
Novinka - jízda na koni a agroturistika v nově otevřeném centru, výhodné balíčky ubytování a koně.

Unterkunft:Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, každý pokoj má psací stůl a větší pokoje též minibar, v každá koupelna má fén. Sat TV je samozřejmostí, telefon s přímou volbou a připojení na internet přes Wifi a nebo kabelem. Některé pokoje mají možnost přistýlek. Velikost pokojů je různá od 12 m - menší pokoje až po 40 m - Junior SUITE. Pokoje jsou v kategorii Hotel*** a Hotel***+.
Verpflegung: Denní restaurace s vinárnou a salonkem Vám poskytne příjemné klidné prostředí pro večeři ve dvou, pracovní oběd, posezení s přáteli, ale i dostatek prostoru pro všechny společenské a rodinné akce (až 100 míst). V restauraci pravidelně připravujeme akce a specialitou je regionální kuchyně a zahraniční speciality. Velký výběr vín z jížní Moravy - Kobylí, Valtice a Čejkovice© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz