Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Brada-Rybníček > Penzion Brada

Penzion Brada

Brada-Rybníček


Penzion Brada
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Penzion Brada nabízí ubytování v pokojích o 2, 3 a 4 lůžkách. K vybraným pokojům lze objednat také přistýlku.

Hostům penzionu je též k dispozici parkoviště pro 15 osobních vozů, hřiště pro plážový volejbal, dětské hřiště s prolézačkami a velké ohniště s posezením, půjčovna horských kol, sauna, venkovní stolní tenis, stolní fotbal.

Na objednávku zajišťujeme pronájem nedalekého tenisového kurtu (500 m od penzionu)nebo rafting na řece Jizeře (délka cca 12 km).

Lage:Na objednávku zajišťujeme: pronájem tenisového kurtu (500 m od penzionu) rafting na řece Jizera (délka cca 12 km).
Unterkunft:Naše celková ubytovací kapacita je 15 pokojů, což představuje 60 lůžek.

Z toho 10 pokojů disponuje vlastním sociálním zařízením (wc, umyvadlo, sprchový kout) a 5-ti pokojům je k dispozici dostatečně dimenzované společné sociální zařízení. Dále je k dispozici vybavená kuchyňka s mikrovlnnou troubou, elektrickým sporákem a rychlovarnou konvicí.

Verpflegung: Kapacitu pro stravování představuje jídelna o 60-ti místech, případně také prostora baru s kapacitou 10 míst. Lze využít také kapacitu 24 míst na otevřené zahradní terase s ohništěm a venkovním grilem, kde na přání připravujeme vybrané speciality. Pro veřejnost nabízíme obědy a večeře, pro hosty penzionu navíc také snídaně.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz