Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Chvaleč > Penzion Jaroslav

Penzion Jaroslav

Chvaleč


Penzion Jaroslav
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Jaroslav je zcela zrekonstruovaný objekt v roce 2004, kde byl zachován původní vnější ráz horské chalupy. Interiér penzionu je účelně a moderně řešen, kdy se v přízemí penzionu nachází velká společenská místnost, vstupní hala s lyžárnou a technické zázemí penzionu.

V 1. a 2. patře je ubytovací část penzionu s apartmány a pokoji. Penzion stojí ve stráni asi 50m od silnice vedoucí z Trutnova na Adršpach. Příjezd je až k penzionu, kde je  i vlastní parkoviště přímo před vchodem do penzionu. Penzion je v provozu celoročně a je vhodný především pro rodinou rekreaci. Pro příznivce cyklistiky nebo motorkáře je k dispozici i společná garáž. Je zde velká společenská místnost s barem, stolním tenisem a se šipkami. Na venkovní terase je možnost grilování v krbu, pro děti pak klouzačka a trampolína. Možnost zapůjčení sportovních potřeb.

V blízkosti penzionu je obchod s potravinami, skiareál, koupaliště, dětské hřiště, hřiště na volejbal a malý fotbal.

Lage:

Penzion se nachází jen 9 km od Adršpašsko - Teplických skal a 5 km od města Trutnov. V okolních lesích jsou zbytky vojenského opevnění stavěného před 2. světovou válkou. V blízkosti penzionu je dětské hřiště,

koupaliště, potraviny a skiareál.

Unterkunft:

 V penzionu jsou 2 čtyřlůžkové a 2 třílůžkové prostorné apartmány s možností přistýlky, vybavené kuchyňkami, a sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo). Apartmány jsou vybaveny LCD televizory se satelitním příjmem. Je zde možnost připojení k internetu pomocí sítě WIFI.
Pro méně náročné zájemce jsou ve 2. patře penzionu další dva velké čtyřlůžkové podkrovní pokoje se samostatným WC a umyvadlem, ale společnou sprchou a kuchyňkou. Pokoje jsou vkusně obloženy palubkovým dřevem a jsou prosvětleny štítovými i střešními okny.  Do jejich  vybavení patří televize se satelitním příjmem a možnost WIFI připojení na internet.

Verpflegung:

I přesto, že veškeré apartmány  jsou vybaveny kuchyňskými linkami a pokoje dvouvařičem a rychlovarnými konvicemi, je možné využít  nabídky snídaní a večeří, na základě předchozí dohody.

K občerstvení je k dispozici bar s nápoji a drobnými pochutinami za velmi příznivé ceny. Pro milovníky pěnivého moku je připraven točený i lahvový Olivětínský Opat, který kromě klasického sortimentu nabízí také piva speciální jako je extra hořké, medové aj. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz