Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Dolní Brusnice > Hotel Pod Zvičinou

Hotel Pod Zvičinou

Dolní Brusnice


Hotel Pod Zvičinou
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:Willkommen in der Tschechischen Republik, 120 km nordöstlich von Prag Zvičinou Pod Hotel befindet sich am Fuße des Riesengebirges, 10 km von Dvur Kralove nad Labem. Das Hotel liegt in einer herrlichen Lage mit einer fantastischen Aussicht über das Riesengebirge.
Lage:Hotel vám může rezervovat aktivní účast na následujících sportech: paragliding, powerkiting, jízda na horských kolech, pěší túry, jízda na kánoi, potápění (pouze červenec-srpen), horolezectví, slaňování, nordická chůze. Asi 20 km od hotelu je golfové hřiště s 27 jamkami. V zimě můžete lyžovat na loučce pro začátečníky přede dveřmi hotelu, ale můžete si také zalyžovat na některé z blízkých sjezdovek. Sjezdové lyže nebo běžky si u nás můžete vypůjčit.
Unterkunft:Každý pokoj má svoji atmosféru, všechny ubytovací prostory jsou nově rekonstruované, vybavené příslušenstvím. Nenajdete na nich ale televizi. Proč? V okolí je přece tak krásně a personál hotelu pro Vás rád připraví natolik zajímavý program, že si na televizi ani nevzpomenete. V hlavní budově je k dispozici 29 pokojů, všechny s vlastním sanitárním zařízením. Každý pokoj je trochu jiný. Z každého pokoje je jiný výhled. Pokoje jsou upravené a jednoduché. Máme také několik rodinných pokojů, které sestávají ze 2 ložnic pro čtyři nebo pět osob, se společnou sprchou a WC. Chaty u hotelu nabízejí také ubytováni. Každá chata má 4 vlastní ložnice a velkou obytnou kuchyn celkem pro 11 osob. Skupiny hostů mohou preferovat ubytování v kompletně vybavených apartmánech s kuchyňkou a příslušenstvím Chatky u koupaliště jsou vyhledávaným místem pro školy v přírodě nebo skupiny cyklistů. Od léta 2012 je koupaliště nově vybavené dětským vyhřívaným brouzdalištěm se slanou vodou a venkovními herními prvky.
Verpflegung:Restaurace pro 80 hostů nabízí rozsáhlý výběr jídel. Máme stálý jídelní lístek, ale každý den vaříme i hotová jídla a minutky dle denní nabídky. Nechybí výběr českých bílých i červených vín, točime regionální piva Svijany a Novopacké. Jsme ideálním místem pro vaši rodinnou oslavu, svatbu nebo přátelské posezení. Vynasnažíme se splnit všechna Vaše přání a představy, nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost. Určitě u nás prožijete příjemné a bezstarostné okamžiky. Nabízíme i možnost pořádání firemních a skupinových akcí. Restaurace je propojena se salónkem, kde je umístěna knihovna a děstký koutek. Tady si můžete vychutnat lahodnou kávičku s čerstvě upečeným jablečným závinem nebo známým a chutným medovníkem. Z restaurace lze vyjít na venkovní terasu s nádherným výhledem na Krkonoše, kde si můžete posedět a v klidu užit krásné prostředí. Těšíme se na Vaší návštěvu.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz