Česky English
Anreise :
Abreise :
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Dvůr Králové nad Labem > Penzion Slunečnice

Penzion Slunečnice

Dvůr Králové nad Labem


Penzion Slunečnice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Penzion Slunečnice je rodinný penzion nacházející se v klidném a příjemném prostředí nedaleko centra města Dvůr Králové nad Labem. Penzion nabízí své ubytovací služby již 4. rokem poté, co prošel nákladnou rekonstrukcí. Svojí polohou a zaměřením je vhodný jak pro strávení klidné dovolené rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce či páry a v neposlední řadě také pro skupiny či kolektivy. 

K penzionu slouží přilehlá zahrada s venkovním posezením a samozřejmostí je parkování osobních vozidel na uzavřeném vlastním parkovišti. Součástí areálu je i uzamykatelná garáž, umožňující uložení kol a dalšího sportovního náčiní.

Penzion je vybaven TV se satelitním vysíláním a WiFi.

Na přání lze zajistit snídaně. Vedle ubytování po jednotlivých pokojích lze domluvit i pronájem celého penzionu. Nabízíme i možnost uspořádání firemních i soukromých akcí.

Unterkunft:

Nabízíme v 6 pokojích, ve dvou, tří i čtyřlůžkových variantách. Každý pokoj je vybaven samostatnou koupelnou s veškerým příslušenstvím. V přízemí se nachází společenská místnost resp. školící místnost a samostatná plně vybavená kuchyň, která mimo jiné umožňuje vlastní vaření ubytovaných.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz