Česky English
Anreise
Abreise
Skip Navigation Links > Home > Tschechische Republik > Královéhradecký > Hradec Králové > Gonda Apartments

Gonda Apartments

Hradec Králové


Gonda Apartments
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Beschreibung:

Gonda Apartments nabízí 2 typy ubytování. Studia i Apartmány, které se nachází v klidné lokalitě. Snídaně formou bufetu je podávána v penzionu, který je vzdálen 20 metrů od Studií a 450 metrů od Apartmánů. Restaurace Duran a zastávka městské hromadné dopravy je v docházkové vdálenosti 200 m. Fakultní nemocnice je 1 km, Kongresové centrum Aldis je vzdáleno 4 km. Gonda Apartments se nachází 10 min chůze od golfového hřiště. Možnost procházek, jízdy na kole (leží na Labské cyklostezce) nebo rybaření na nedalekém slepém rameni Labe. Gonda Apartments umožňují ubytování blízko přírody a zároveň v dojezdové vzdálenosti pracovních příležitostí.

Lage:

Apartmány umožňují ubytování blízko přírody a zároveň v dojezdové vzdálenosti pracovních příležitostí. Golfové hřiště 500 m, Labská cyklostezka, Fakultní nemocnice 1 km, kongresové centrum Aldis 3 km.

Unterkunft:

Studia:

možnost pohodlného přespání dvou lidí - k dispozici dvoulůžko, sedačka, skříň, psací stůl, lednice, rychlovarná konvice , LCD TV - satelitní programy, internetové připojení (bezdrátové WiFi ), vlastní parkovací stání před domem, , vzdáleno 20m od recepce. Studia jsou vhodná pro krátkodobé pobyty 1-4dny.

Apartmány:

možnost pohodlného přespání dvou lidí - k dispozici dvoulůžko, sedačka, skříň, kuchyňská linka ( lednice, rychlovarná konvice, varná deska, dřez, mikrovlnka ), internetové připojení (bezdrátové WiFi ), vlastní parkovací stání před domem, barevná televize - satelitní programy, vzdáleno 450m od recepce. Doporučujeme spíše pro pobyty delší než 4 dny.

 

 

Verpflegung:

Restaurace Duran je vzdálená 200 m od Gonda Apartments.

V Apartmánech možnost vaření.
Gonda Apartments
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz